Prijzen incl. btw excl. verzendkosten
Bestelt u binnen 3 Uur, 24 Minuten en 16 Seconden dit of andere product (en)
Selecteer een variant
- Artikelnr.: 1015-10-011-240

Meer over WTF
Knuffelzacht is de Koeka Hooded Towel Antwerp op kindermaXX. Hij is gemaakt van katoen en heeft een jersey badstof binnenin en een mooi wafelmotief aan de buitenkant. U kunt uw kind erin wikkelen, niet alleen na het omkleden of baden, maar ook als u naar buiten gaat. Op de achterkant zitten 2 gaten voor een veiligheidsgordel, zodat je baby lekker warm is in de wip, het autostoeltje of de kinderwagen.
- Afmetingen: 100 (B) x 105 (H) cm
- Samenstelling van de wafel: 100% katoen
- samenstelling jersey/doek: 80% katoen, 20% polyester
- Wasadvies: Wasmachine; gebruik geen handwas, delicatenwas of wolwasprogramma voor Koeka-producten, tenzij dit op het wasetiket staat vermeld, en laat het product niet weken. Drogen in een droger is niet toegestaan.
Maat: | 2-3 Jaar, 3-4 Jaar, 4-5 Jaar |
Zo fijn zacht! ?
Zo fijn zacht! ?
Koeka is in 1998 in Nederland opgericht door twee vrouwen. Het ontbrak hen aan het juiste assortiment mode- en verzorgingsproducten voor kinderen die zowel mooi als praktisch waren. Vanaf het begin zijn badstofproducten zoals de populaire fopspeenhanddoek, de badhanddoek met zakje en het aankleedkussen met een los aankleedlaken de kenmerken van de Koeka-collecties.
De basiscollectie wordt voortdurend aangevuld met nieuwe artikelen en kleuren. Daarnaast presenteert Koeka elk jaar een zomer- en een wintercollectie. In de basiscollectie gebruikt Koeka graag badstof. Wafel en doek zijn ook populaire stoffen. De voering is meestal flanel of zacht velours. Koeka is een snel groeiend modern merk met een duidelijk omschreven doel: ouders en kinderen over de hele wereld gelukkig en tevreden maken met Koeka-artikelen.