
Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
Verzendkostenvrije levering!
Leveringstijd 5-10 Werkdagen
3% Rabatt bei Vorkasse
- Artikelnr.: 2005303
De Sebra Yomi babymatras verkrijgbaar bij kindermaXX past perfect bij uw Yomi bed, maar dit matras kan ook in andere bedden gebruikt worden. Het is dik en gemaakt van hoogwaardige materialen. Zacht en comfortabel - de perfecte matras voor uw kind.
De matras is gemaakt voor een Yomi bed en zijn afmetingen, maar past ook in kinder- en babybedjes met de standaard afmetingen 60 cm x 120 cm. De Yomi matras is gemaakt van polyfoam en gevoerd met een zachte laag wol. De wasbare, antibacteriële hoes is gemaakt van 100% katoen en OEKO-TEX® gecertificeerd.
Productgegevens
- Ligvlak 60x120cm
- Antibacteriële hoes
- deksel wasbaar op 60°C
Sebra Interior is Deens Design en ontwerpt al sinds 2004 kwaliteitsmeubilair, textiel, speelgoed en accessoires voor kinderen, hun kamers en omgeving.
Sebra is opgericht door Mia Dela in 2004. Mia verliet de Kolding School of Design in Denemarken in 2001 als opgeleid ontwerper. Mia werkte vervolgens enkele jaren als ontwerper.
Eind 2002 werd ze voor het eerst moeder. In deze periode begon ze met het inrichten van een kamer voor haar zoon Gustav. Ze vond op de markt geen kinderinterieurcollecties die haar in kwaliteit en design goed bevallen.
Dit was het begin van Sebra.
Sebra Interiør gaat over modern design en een innovatieve kleurkeuze, gecombineerd met oude soorten handwerk zoals haken en breien. Een groot deel van de collectie is handgemaakt en van natuurlijke materialen zoals hout en katoen.
Veiligheid en kwaliteit zijn voor Sebra van groot belang.