Prijzen incl. btw excl. verzendingskosten
3% Rabatt bei Vorkasse
Selecteer een variant
- Artikelnr.: 3603511
Een set van twee zachte meerlaagse Done by Deer washandjes in bijpassende kleuren versierd met Sea friends.
Als de kleintjes in bad gaan met Jelly en Wally gaat het om spetteren en giechelen.
Maak je kleintje schoon terwijl je plezier hebt, gebruik het hydrofiele washandje om ogen te beschermen tijdens het wassen of doe een spetterende, leuke poppenkastshow.
Materiaal: 100% katoen.
Onderhoud: Delicaat wassen op 30°C.
Afmetingen: 13 x 18 cm.
Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)
Done by Deer: Scandinavisch design
Done by Deer is een Deens bedrijf dat in 2014 is opgericht en dat grafisch ontwerp, veiligheid en het gebruik van felle kleuren in zijn producten combineert. Done by Deer combineert modern Scandinavisch design met functies die leuk en speels zijn voor kinderen. Alle producten zijn ontworpen in Denemarken en uiteraard grondig getest om te voldoen aan de strenge Europese veiligheidsnormen.
In ons assortiment vindt u diverse Done by Deer meubels voor babykamers en kinderkamers zoals babybedjes en wiegjes. Done by Deer biedt ook speelgoed aan zoals loopstoeltjes, schommels en speelmatten.