
- Artikelnr.: 54F01-04-02
Hier ziet u accessoires voor Quax kasten uit de Cocoon collectie van kindermaXX. Ze hebben een...meer
Productinformatie "Quax Cocoon vak voor kledingkast Cocoon"
Hier ziet u accessoires voor Quax kasten uit de Cocoon collectie van kindermaXX.
Ze hebben een open compartiment dat door deze doos kan worden gevuld. De doos kan dan gebruikt worden voor decoratieve doeleinden of als normaal opbergvak.
Met de doos kunt u ook extra accenten leggen. Het formaat van de doos is zo gekozen dat hij precies past en niet kantelt. Het kan er zelfs een beetje uitgetrokken worden en dan valt het op.
- 45 x 33 x 33 x 33 cm
- Melamine-gecoate spaanplaat
- andere kleuren
Verdere links naar "Quax Cocoon vak voor kledingkast Cocoon"
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantbeoordelingen voor "Quax Cocoon vak voor kledingkast Cocoon"
Beoordeling schrijven
Folgende Infos zum Hersteller sind verfübar...... meer
Quax
Quax produceert babymeubelen en artikelen zoals boxen, bedden, kasten en commodes. De producten van Quax zijn kwaliteitsvol en betaalbaar. Met de producten van Quax biedt u uw kinderen een veilig en geborgen gevoel. De kinderkamers en meubelen worden geleverd in prachtige kleuren welke in elk interieur goed passen.
-1
-1
-10
-1
-1
-1
-6
-31
-3
-10
-8
-10
-11
Met productvideo
-10
Met productvideo
-20
Met productvideo
-10
Met productvideo
-10
Met productvideo
-10
-12
-53
-4
Laatst bekeken